verseny káosz Várj egy percet dobai szabolcs fide egyszer érc Fickó

Minden osztályban érmet szeretnénk" - DVTK hírek - olimpiai sportágak, sakk

Vodila, Martin Botond

Bartuszek, Andras

DVTK - Csuti SK 9-3 - DVTK hírek - olimpiai sportágak, sakk

FIDE értékszámszerző verseny Dr. Réthy Antal emléklére 2019-09-06 - 08 - A  versenyhelyszíne: Debrecen - az egyetem díszterme - A verseny győztese: FM  Fekete Albert 6/5,5 - Élő: +33,8, II. Tran Dávid 6/4,5 - Élő: +28,4 - A  sakk az Élet szimulátora
FIDE értékszámszerző verseny Dr. Réthy Antal emléklére 2019-09-06 - 08 - A versenyhelyszíne: Debrecen - az egyetem díszterme - A verseny győztese: FM Fekete Albert 6/5,5 - Élő: +33,8, II. Tran Dávid 6/4,5 - Élő: +28,4 - A sakk az Élet szimulátora

Papp, Petra
Papp, Petra

Chess in the City II. Tiszaújváros - 50 Képes beszámoló - PDF Ingyenes  letöltés

Kovacs, Tamas

XVIII. AVAS Open. Nemzetközi egyéni sakkverseny kiírása. Célja: Helye: -  PDF Free Download
XVIII. AVAS Open. Nemzetközi egyéni sakkverseny kiírása. Célja: Helye: - PDF Free Download

Demeter, Dorina

Marjanovic, Annamaria

The Week in Chess 1401

Borhy, Marcell

Győzelemmel zárta a DVTK sakk csapata a bajnoki idény első felét - DVTK  hírek - sakk
Győzelemmel zárta a DVTK sakk csapata a bajnoki idény első felét - DVTK hírek - sakk